اخبار اهسا
1395/09/04 22:00

همایش روز جهانی ایدز برگزار شد

به تاریخ امروز، ۴ آذر ۹۵، همایش روز جهانی ایدز در سالن فرهنگی امام علی شهرستان کرج برگزار شد. این همایش با حضور کلیه مسئولین و مراقبین بخش سلامت نواحی 8 گانه تهران، هنرمندان و عموم مردم استان البرز به اجرا در آمد.

اولین سخنران همایش، سرکار خانم آقایی رییس هیت مدیره اهسا در خصوص نقش آگاهی عمومی در کنترل و پیشگیری این بیماری صحبت کردند و سپس سرکار خانم دکتر بیات، ریاست محترم مرکز تحقیقات ایدز تهران و رییس باشگاه یاران مثبت تهران، در خصوص نحوه کنترل و پیشگیری از ویروس اچ آی وی و همچنین بیماریهای رفتاری و ایدز مطالبی را ارائه کردند. در ادامه، جناب آقای دکتر براتی، رییس محترم معاونت پیشگیری و درمان دانشگاه علوم پزشکی استان البرز، در خصوص اقدامات انجام شده در زمینه کنترل و درمان ایدز در استان البرز سخن گفتند.

نمایش فیلم های کوتاه ساخته مستندساز خوب کشورمان، آقای فرزاد توحیدی و نیز دو فیلم کوتاه دیگر به کارگردانی محسن شکری و تهیه کنندگی بابک رحیمی، از بخش های دیگر این همایش بود.

حضور و پیگیری معلمان مدارس بخش های چندگانه استان البرز، بعنوان الگوها و نمایندگان سلامت جوامع کوچک مدارس، برای ترویج فرهنگ و کنترل و پیشگیری از ایدز و HIV بین کودکان این شهر و دیار قابل تقدیر بود و مسروریم که در کنار خانواده اهسا براین مهم هم پیمان شدند.

انجمن همیاران سلامت پرور البرز بار دیگر به تعهد اصلی خود در قبال ایجاد آگاهی و بصیرت عمومی جامعه و حمایت از اقشار آسیب دیده البرز، جامه عمل پوشانده و بر این عهد عزمی راسخ تر بنا نهادند.


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
مهمان :  78
اعضا :  0
آمار این صفحه
امروز :  31
دیروز :  37
کل مشاهده :  70365